ГОТЕЛЬ

 Бізнес готель класу люкс «Iмпресса»

Сьогодні вулиця Сагайдачного з’єднує Поштову та Контрактову площі. Починаючи з XVIII століття, вона послідовно змінювала назви: Мостова, Велика Мостова, Олександрівська, Революції, Кірова, Жданова і, нарешті, Сагайдачного. Варто відмітити, що раніше вона включала в себе сучасні вулицю Грушевського та Володимирський узвіз. Після пожежі 1811 року, за планом архітектора Гесте, будівлівулиці набули прямих ліній стилю «ампір», втративши при цьому початкову легкість та красу, але зберігши характер – тут завжди знаходилися головні торгові установи.
Вулиця починається з Поштової площі, де можна побачити відбудовану церкву Різдва Христового. Вона була побудована в 1810 – 1814 рр. за проектом архітектора А. Меленського.

Сьогодні вулиця Сагайдачного – головна частина Подолу, який вважається історичним центром столиці України. У 1989 вона була перейменована на честь героя України, гетьмана Петра Конашевича Сагайдачного, який був прихильником православ’я та української культури.
Сьогодні в кінці вулиці можна побачити бронзовий відбиток Сагайдачного з мантією в руках – робота скульптора А. Куща.
Свій сучасний вигляд вулиця набула в  30-40-х рр. ХІХ століття.

В кінці XIX століття тут були розташовані готелі «Дніпровська гавань» (будівля №4) та «Сербія» (будівля №2, наразі знесена). У 1894-1896 роках у них проживав, ще тоді не досить популярний письменник, лейтенант у відставці, Олександр Купрін.
Купці, ремісники, державні службовці, студенти та інваліди часто зупинялися в номерах. То були люди, котрі згодом стали персонажами першої книги Купріна «Київські типи», а потім і іншої – під назвою «Мініатюри».готельний бізнес київ
, готель бізнес, центральний готель київ, приватний готель київ